Loading ...به چه چیزی احتیاج دارید؟

بکتوری برای اولین بار در ایران، همه‌ی نیازهای سمت سرور شما را فراهم می‌کند. برای توسعه‌ی محصول و شروع کسب‌وکار خود، همه‌ی نیازمندی‌های سمت سرورتان را به سادگی و از طریق سرویس‌های بکتوری برآورده کنید. بکتوری با ارائه‌ی همه‌ی سرویس‌های ضروری با سریع‌ترین، امن‌ترین و بهترین کیفیت کمک می‌کند تا با آسودگی خاطر از سمت سرور، به سایر جنبه‌های توسعه‌ی محصول خود بپردازید.

از رشد کاربران خود لذت ببرید

کسب‌وکارهای موفق به خوبی می‌دانند که پس از یک دوره جذب کاربر جدید از طریق تبلیغات، ارسال Push و ... باید زیرساخت‌های خود را همگام با رشد تعداد کاربرانشان توسعه دهند. بکتوری مقیاس‌پذیر است و با رشد کاربرانتان، زیرساخت سمت سرور شما را توسعه می‌دهد. با بکتوری، فقط به فکر رشد تعداد کاربرانتان باشید و به جای نگرانی از بیشتر شدن تعداد کاربرانتان از رشد کسب و کارتان لذت ببرید.

نگران هزینه‌ها نباشید

با بکتوری نیاز نیست که از همان روز اول برای خرید یا اجاره سرور هزینه کنید. مقداری که برای نیازهای سمت سرور خود در بکتوری خرج می‌کنید، همگام با رشد و توسعه‌ی کسب‌وکارتان افزایش می‌یابد و شما فقط به اندازه‌ی مقدار استفاده‌ی خود پرداخت خواهید کرد. به عبارت دیگر، اگر نیاز شما به اندازه نصف یک سرور است، لازم نیست بیش از آن پرداخت کنید.

صرفه‌جویی کنید

بکتوری با برآورده کردن همه‌ی نیازهای سمت سرور شما، کمک می‌کند تا کسب‌وکارتان را به آسانی شروع کنید و با صرفه‌جویی در زمان، هزینه و نیروی انسانی، چند قدم جلوتر از رقبا باشید. با تخصیص بهینه‌ی منابع در بکتوری، دیگر لازم نیست هزینه‌ی فضای بلااستفاده‌ی سرور را بپردازید. با سپردن همه فعالیت‌های سمت سرور خود به بکتوری، همه‌ی تمرکز نیروی انسانی خود را به سایر جنبه‌های کسب‌وکارتان معطوف کنید و به محصولتان شتاب بدهید.

بر همه چیز نظارت کنید

با داشبورد بکتوری می‌توانید همه‌ی بلوک‌های سمت سرور خود را به سادگی و از یک صفحه مدیریت کنید. داشبورد به گونه‌ای طراحی شده است که تنها با چند کلیک بتوانید بر تمام سرویس‌هایتان نظارت کنید و دیگر نگران پیچیدگی‌های معمول برای مدیریت سمت سرور خود نباشید.

بکتوری جامع و فراگیر است

بکتوری مستقل از تکنولوژی و مدل پیاده‌سازی، از همه‌ی پلتفرم‌ها پشتیبانی می‌کند. در هر محیطی که محصول خود را توسعه داده‌اید نگران سمت سرور خود نباشید. کافی‌ست در بکتوری ثبت‌نام کنید و با نحوه‌ی استفاده از آن برای پلتفرم موردنظر خود آشنا شوید و بقیه‌ی کارهای سمت سرور را به بکتوری بسپارید.

بکتوری پاسخگو است

تیم پشتیبانی بکتوری همواره آماده‌ی پاسخگویی به سوالات و نظرات فنی مشتریان هستند. این تیم با دانش فنی بالا مشتاق کمک به برآورده‌سازی نیازهای سمت سرور شما هستند. پاسخگویی سریع و شفاف تیم بکتوری به شما کمک می‌کند بدون اتلاف وقت و انرژی، جواب خود را دریافت کنید.